MARIA İLE MUSTAFA
KANAL
ATV
YAPIMCI
MEHMET YİĞİT ALP
YÖNETMEN
FARUK TEBER
SENARİST
MAHİNUR ERGUN
OYUNCULAR
JESSICA MAY, HİLMİ CEM İNTEPE, TAMER LEVENT, EZGİ ÇELİK, HAKİ BİÇİCİ, ÖZLEM ULUKAN, TUĞBA TUTUĞ, HİRA KOYUNCUOĞLU, DERİN DENİZ GÖRGÜLÜ, NEYRA KAYABAŞI, MİNE TÜFEKÇİOĞLU, ALPAY KEMAL ATALAY, MUSTAFA AÇILAN

Hayat, birbirlerinden binlerce kilometre uzakta iki ayrı ülkede yaşayan Maria ile Mustafa’nın yollarını İstanbul sokaklarında birleştirir.
Yarı Türk Maria babasından miras kalan araziyi satmak için Kolombiya’dan Ürgüp’e gidiyordur. Mustafa ise iş görüşmelerini bitirmiş, Ürgüp’teki evine dönüyordur.
İkisi de havaalanına gitmek üzere taksi arıyorlardır. Mustafa, kendi için durdurduğu taksiyi Maria’ya kaptırdığında bu ilk karşılaşmadan kısa süre sonra genç kadına kalbini de kaptıracağını bilmiyordur.
Tesadüf eseri, ikili önce aynı uçakta yan yana düşer, daha sonra aynı kiralık araçta birlikte yolculuk etmek durumunda kalırlar. Başta birbirlerine sinir olan iki genç insan, Ürgüp’e vardıklarında artık birbirlerinden az da olsa hoşlanıyorlardır.
Ertesi gün Mustafa ve Maria’nın yolları bir kez daha birleşir. Mustafa ve ailesi, Maria’nın arazisine taliptir. Fakat Mustafa’nın ailesi olan Candemirler’in baş düşmanı Yalçınoğulları da arazinin peşindedir. Tam pazarlık anında olaya dahil olup işi bozar Yalçınoğulları.
Maria iki aileye de araziyi satmaktan vazgeçer. Mustafa Maria’dan özür dilemeye gider. Kızı Kolombiya’ya gitmeden önce bir akşam yemeğine davet eder. O gece Maria ve Mustafa’nın aşklarının başladığı gece olur. İki kısa sürede birbirlerine âşık olurlar.
Ne Mustafa ne Maria daha önce hiç böyle âşık olmamışlardır. Maria, anavatanı saydığı Kolombiya’ya dönmekten vazgeçecek kadar mutludur. Ta ki Mustafa’nın kendisinden sakladığı gerçekle yüzleşinceye dek. Mustafa evlidir ve küçük bir kızı vardır.

TwitterYoutubeFacebook

TANITIM

EN ÖZEL SAHNELER

GALERi

SOSYAL MEDYA - YAYIN AKIŞI

INSTAGRAM

NTC Medya © Copyright – Tüm Hakları Saklıdır. Powered by Tüplü Televizyon