AKINCI’dan Merak Uyandıran Teaser

Türk dizi ve sinema sektörünün ilk kahraman hikayesi Akıncı’nın gizemi devam ediyor.
Dizinin ATV’de yayınlanan ilk teaser’ı izleyicide büyük bir merak uyandırdı. 

Köklerini Osmanlı tarihinden alan modern bir kahramanın günümüzdeki zorlu mücadelesini anlatan Akıncı dizisinin yayınına artık sayılı günler kaldı.  Şükrü Özyıldız ve Büşra Develi’nin başrollerini paylaştığı diziden ilk görüntüler önceki gün yayınlandı. Modern bir halk kahramanı hikayesi olan Akıncı’nın ATV ekranlarında yayınlanan teaser’ıyla diziden ilk görüntüler seyirci karşısına çıktı. Kanalın, yapım şirketinin ve oyuncuların sosyal medya hesaplarına gelen izleyici yorumlarından teaser’ın büyük bir beğeniyle izlenildiği ve merak uyandırdığı görüldü. 

Başrollerini Şükrü Özyıldız ve Büşra Develi’nin paylaştığı dizinin kadrosunda; Yıldıray Şahinler, Tolga Tekin, Erkan Bektaş, Sermet Yeşil, Didem İnselel, Yılmaz Bayraktar, Ayça Erturan, Müge Boz, Berrin Arısoy, Berrak Kuş, Serhan Onat, Atakan Hoşgören, Ercü Turan ve Deren Talu gibi isimler bulunuyor. ATV ekranlarında yayınlanacak olan dizinin çekimleri İstanbul’un tarihi semtlerinde ve özel olarak kurulan platolarda yapılıyor. 

Proje tasarımını Hakan Kandal’ın gerçekleştirdiği, yönetmen koltuğunda Veli Çelik’in oturduğu dizinin yapımcılığını Mehmet Yiğit Alp/NTC Medya üstleniyor.